O GABINECIE:

Naszą działalność rozpoczęliśmy trzydzieści lat temu - w roku 1987. Gabinet znajduje się na osiedlu Ruczaj w budynku mieszkalno-usługowym na rogu ulic Kobierzyńskiej i Zachodniej. Posiadamy dwa w pełni samodzielne unity stomatologiczne. Wyposażyliśmy gabinet w najnowocześniejsze urządzenia. Używamy sprawdzonych przez lata materiałów stomatologicznych wyłącznie renomowanych marek. By zapewnić gościom maksimum komfortu, nasze pomieszczenia są klimatyzowane. Posiadamy również monitoring samego gabinetu jak i otoczenia budynku.

Wykonujemy niemal pełny zakres usług, na co składają się: stomatologia zachowawcza (wypełnienia), endodoncja (nowoczesne leczenie kanałowe), protetyka (protezy ruchome, korony, mosty), stomatologia estetyczna (wybielanie, licówki, zmiana kształtu i koloru zęba), chirurgia (usuwanie zębów), profilaktyka (usuwanie kamienia, piaskowanie, fluoryzacja), rentgen (cyfrowe zdjęcia punktowe). Współpracujemy ze specjalistycznymi gabinetami chirurgii stomatologicznej, chirurgii szczękowo-twarzowej, implantologii, ortodoncji, pedodoncji i periodontologii.

Nasza firma opiera się na działalności rodzinnej. Systematycznie poszerzamy swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach teoretycznych, targach stomatologicznych i szkoleniach praktycznych w kraju i za granicą. W naszej pracy stosujemy wyłącznie najnowocześniejsze technologie. Stawiamy na wysoką jakość leczenia oraz zadowolenie i komfort Pacjentów dlatego udzielamy gwarancji na wszystkie nasze usługi.


Serdecznie zapraszamy !