WYPOSAŻENIE GABINETUUNITY STOMATOLOGICZNE Kavo
Wysokiej klasy unity wyposażone w nowoczesne końcówki stomatologiczne.

APARAT RENTGENOWSKI Expert DC
(Gendex)
Expert DC to najnowszej generacji aparat RTG do wykonywania zdjęć wewnątrzustnych. Jest niedoścignionym wzorem w zakresie bezpieczeństwa pacjentów i personelu, jak również precyzji generowanych obrazów.

RADIOGRAFIA CYFROWA GXS-700
(Gendex)
To urządzenie służące do uzyskania obrazu RTG wysokiej rozdzielczości na monitorze komputera bez konieczności użycia klasycznej kliszy. Zdjęcie wyświetlane jest natychmiastowo, bez oczekiwania. Dzięki wysokiej czułości czujnika możliwa jest redukcja promieniowania jaką otrzymuje pacjent nawet o 90%.

AUTOKLAW Lisa 517
(W&H)
Sterylizacja w próżni przy pomocy podawania pary wodnej w bardzo wysokiej temperaturze jest jak dotąd najskuteczniejszym znanym sposobem niszczenia wszelkich form bakterii. Sterylizator Lisa pracuje wyłącznie
w cyklach Klasy B gwarantujących niezawodną sterylizację wszelkich przedmiotów. Ten profesjonalny sterylizator parowy działa w pełnej zgodności z nową Europejską normą EN13060. Zgrzewarka LisaSeal zapewnia szczelne opakowanie i hermetyczne zamknięcie sterylizowanych narzędzi chroniąc je przed kontaktem z otoczeniem.

SKALER ULTRADŹWIĘKOWY Z PIASKARKĄ Air-flow S2
(EMS)
Jest unitem przeznaczonym głównie do zabiegów higienizacyjnych i profilaktycznych. Air-flow S2 zawiera dwa urządzenia w jednym (Air-flow + Piezon) w celu usuwania kamienia i osadów z powierzchni zębów.

ENDOMETR Propex II
(Dentsply Maillefer)
Jest to urządzenie służące do elektronicznego pomiaru długości kanałów korzeniowych. Dzięki niemu uzyskujemy bardzo szybki pomiar, dokładniejszy niż zdjęcie rentgenowskie. Pozwala nam to na dokładne opracowanie i wypełnienie kanału do samego wierzchołka korzenia minimalizując ryzyko niedopełnienia lub przepełnienia kanału.

MIKROSILNIK ENDODONTYCZNY X Smart
(Dentsply Maillefer)
Umożliwia zastosowanie do leczenia kanałowego rotacyjnych narzędzi niklowo-tytanowych. Dzięki maszynowemu opracowaniu kanałów leczenie jest szybsze i bardziej dokładne niż podczas metody tradycyjnej. Mikrosilnik posiada regulowany moment obrotowy i autorewers co zapobiega zaklinowaniu i złamaniu narzędzia w świetle kanału.

ZESTAW SuperEndo α2 i β
(B&L Biotech)
System bezprzewodowych innowacyjnych urządzeń służących do wypełniania kanału termoplastyczną płynną gutaperką. Taka metoda zapewnia łatwe i szybkie wypełnienie systemu kanałowego. Uplastyczniona gutaperka idealnie adaptuje się do nieregularnego kształtu kanału gwarantując szczelne i trwałe wypełnienie na całej jego długości.

Nóż elektrochirurgiczny Surtron 50 D
(LED SpA)
SURTRON 50D to precyzyjny i bezpieczny nóż elektrochirurgiczny przeznaczony do drobnych zabiegów w jamie ustnej. Minimalizuje krwawienie i bliznowacenie oraz nie wymaga stosowania szwów.

LAMPA WYBIELAJĄCA Beyond
Akcelerator Wybielający Beyond pracując wspólnie z zestawami wybielającymi sprawiają, że natychmiastowo utlenione zostają przebarwienia na zębach - zarówno na ich powierzchni jak i głęboko wewnątrz zębiny. Cały proces usuwa przebarwienia, które nagromadziły się w ciągu wielu lat – a wszystko to w zaledwie 30 minut.

Assistina 301 plus
(W&H)
To napędzane powietrzem narzędzie do konserwacji instrumentów. Prawidłowe czyszczenie i konserwacja olejem serwisowym są warunkiem nienagannego funkcjonowania i długiej żywotności końcówek i powietrznych mikrosilników stomatologicznych.